tel.660 679 734email:woja.gp@gmail.comsocial:facebook
Nie wiesz od czego zacząć?
Napisz do mnie, zapytaj, rozwiej wątpliwości.
Zadzwoń, umów się na spotkanie.
Wspólnie ustalimy jak forma współpracy będzie
dla Ciebie najlepsza.
Jest tylko jeden sposób, żeby zacząć: zacząć.
Konfucjusz

Kilka słów o mnie

W swej pracy kieruję się przede wszystkim zasadą otwartości na drugiego człowieka, na jego pragnienia, potrzeby, problemy.
Wrażliwość temu towarzysząca sprawia, że każdy pacjent jest traktowany indywidualnie z zachowaniem zasad etycznych.

Moje kwalifikacje:

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Szkolę się i podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach którego ukończyłam Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego zdobywając dyplom trenera i socjoterapeuty.
W chwili obecnej kontynuuję naukę na wyższych szczeblach kształcenia w tym miejscu, uczęszczając do Szkoły Psychoterapii, która przygotowuje mnie do rzetelnego wykonywania zawodu. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz przygotowuję się do uzyskania Państwowego Certyfikatu Psychoterapeuty.

Doświadczenie:

Pracowałam z pacjentami w różnym przedziale wiekowym. Pobyt w Klinice Transplantacji Szpiku, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Akademii Medycznej nauczył mnie specyfiki pracy z dziećmi i młodzieżą wymagającą wsparcia, wrażliwości zawodowej oraz indywidualnego podejścia.
Kontakt i doświadczenie w pracy z dorosłymi zdobyłam podczas stażu w Klinice Psychiatrii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 we Wrocławiu na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic, w którym świadczyłam usługi w zakresie kontaktu indywidualnego z pacjentami jak również prowadzenia zajęć warsztatowych z psychodramy i psychorysunku.

Współpracuję z kadrą psychologiczno-medyczną w celu zapewnienia Państwu jak najwyższej jakości usług oraz poddaje się regularnej superwizji u profesjonalistów związanych z Polskim Towarzystwem Psychologicznym oraz Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.